ZAHRÁDKA

Restaurace se pyšní útulnou zahrádkou, která je stranou dopravního ruchu. Poskytuje útočiště také turistům a cyklistům. Lze na ní uspořádat jakoukoli party, svatební hostinu, nebo dokonce svatební obřad. Máme také předzahrádku, kde se můžete občerstvit, pokud jste zrovna na výletě.

PRONÁJEM SÁLU

Sál naší restaurace můžete využít, když chcete něco pořádně oslavit a mít přitom s přáteli soukromí. Zapijte u nás narození dítěte či svoje narozeniny, uspořádejte třídní sraz, rozlučku se svobodou anebo svatbu. Do sálu se vejde až 70 lidí, ale není problém ani rezervace pro menší skupiny.

FIREMNÍ AKCE

Firmám nabízíme originální teambuilding v italském stylu. Zajistíme pro vás degustaci italských vín. Také pro vás uspořádáme kuchařský kurz, během kterého si každý vyzkouší, jak se dělá opravdová italská pizza, těstoviny nebo jiné středomořské pokrmy.

Uspořádat u nás můžete i další akce určené pro zaměstnance, klienty či obchodní partnery.

SVATBA V ITALSKÉM STYLU

Můžete u nás uspořádat svatbu, kterou vám nadesignujeme v pravém italském stylu. A umíme víc než jen hostinu pro příbuzné nebo svatební party pro přátele. Na naší zahradě ve stínu ořešáku může proběhnout i váš svatební obřad.

PRO DĚTI

Italové mají rádi děti a máme je rádi i my. Zorganizujeme dětskou party nebo oslavu narozenin, kde na přání dětem přichystáme interaktivní program, kde si mohou vyzkoušet přípravu italské pizzy.

Ve spolupráci s Divadélkem Romaneto pořádáme divadelní představení pro děti spojená s výrobou pizzy.

OKOLÍ RESTAURACE

Restaurace sídlí na Přední Kopanině, která leží na severním okraji Prahy. Zde končí velkoměsto a začíná příroda, a proto je zdejší lokalita vyhledávána turisty, cyklisty nebo rodinami, které si vyrazí na víkendovou vycházku. V sousedství se nachází údolí Divoké a Tiché Šárky a nedaleko najdete zříceninu hradu Okoř. Pizzeria Da Ezio se tak může stát zpestřením, či dokonce završením vašich turistických výprav.

POKUD MÁTE DOTAZ, VOLEJTE

+420 226 522 022

+420 220 612 247